Klubowe news'y

« powrót

TURNIEJ JUDO W BIELSKU-BIAŁEJ

2018-01-08

 

Już po raz siódmy nasz klub

 

organizuje turniej judo dla dzieci

 

i młodzieży pod nazwą 

 

Pokonujemy Granice.

 

•           VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

                               "POKONUJEMY GRANICE"
•           13.01.2018 TURNIEJ JUDO  14.01.2018 CAMP-RANDORI
•           HALA WIDOWISKOWO SPORTOWA POD DĘBOWCEM BIELSKO-BIAŁA UL.KARBOWA 26
•           Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK w dniach 13-14 Styczeń 2016 roku organizuje Międzynarodowy Turniej Judo Dla Dzieci i Młodzieży „Pokonujemy Granice” oraz Camp-Randori, który odbędzie się w Bielsku-Białej na hali widowiskowo -sportowej „Pod Dębowcem”. Turniej odbędzie się w dniu 13 stycznia 2018 a następnego dnia młodzi zawodnicy spotkają się ponownie na macie gdzie wezmą udział we wspólnym RANDORI, które poprowadzi doskonały szkoleniowiec Piotr Sadowski trener 1 klasy w Judo, absolwent AWF, trener kadry narodowej seniorów.


   Po raz kolejny będzie nam bardzo miło gościć judoków, trenerów, działaczy, rodziny zawodników i kibiców.Od kiedy turniej na stałe zadomowił się „Pod Dębowcem” w każdej edycji bierze udział ponad 700 zawodników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Węgier i Cypru.Gośćmi specjalnymi byli wybitni Judocy tacy jak Paweł Nastula i Krzysztof Kurczyna. Przewidujemy, iż łącznie przez 2 dni imprezy przez halę przewinie się ok.3000 osób. Podczas rywalizacji prowadzona była kwesta na rzecz 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


   Pokonujemy Granice to coś więcej niż turniej, to idea i filozofia, której celem jest pokazanie, że mimo wielu przeciwności losu i różnych barier, stawianych nam przez życie nie można się poddawać i trzeba do końca walczyć o swoje marzenia i najwyższe laury. Przyjazd na zawody zapowiedziało ponad 800 młodych judoków z ponad 60 klubów.
W tym roku, podobnie jak w poprzednim zadbamy o atrakcje towarzyszące takie jak:
-wesołe miasteczko
-strefa nagród specjalnych dla każdego uczestnika
-animacje
-zajęcia plastyczne
-zajęcia sprawnościowe
Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek a przez dwa dni imprezy działać będzie specjalna część cateringowa.


    Patronat Honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Judo oraz Prezydent Miasta Bielska-Białej.
 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w sobotę 13 stycznia podczas prawdziwego

święta JUDO, święta CAŁEJ RODZINY.


PTS Janosik Bielsko-Biała

Kluby partnerskie

Akcja

Śledź nas

Wspierają nas:

Partnerzy medialni:

PTS JANOSIK jest zrzeszony w związkach: