Logo

tel. 600 276 694 | 600 276 614

ZalogujZaloguj się

PTS Janosik Bielsko-Biała > Aktualności > Krystyna Olbrich zostaje V-Ce Mistrzynią Polski Młodzików w Judo.
2019-10-23
Krystyna Olbrich zostaje V-Ce Mistrzynią Polski Młodzików w Judo.

Krystyna Olbrich zostaje V-Ce Mistrzynią Polski Młodzików w Judo.


Świetny występ podczas mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju zanotowała Krystyna Olbrich PTS Janosik Bielsko-Biała. Po szczęśliwym wolnym losie a następnie trzech zaciętych walkach potwierdziła, swoja wysoka klasę sportową. Jesteśmy dumni a srebrny medal niech będzie początkiem drogi do sukcesów zawodniczki z Bielska -Białej. Szczególne gratulacje należą się trenerom Renacie i Markowi Wróbel, którzy w z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem przygotowali zawodniczkę do najważniejszych zawodów roku 2019. Krystyna nie była faworytką w swojej kategorii wagowej, jednak determinacja, zaufanie do trenerów i ciężka praca dała efekty. Już pierwszy pojedynek pokazał, że jest bardzo dobrze przygotowana do mistrzostw. W walce tej pokonała w 10 sekund Paulinę Olaszak z klubu Ronin-Team Warszawa. W półfinale na drodze stanęła bardzo dobra zawodniczka AZS AWF Gorzów Wlkp. Dul Natalia, jednak musiała uznać wyższość Bielszczanki. Do walki o złoto przyszło się zmierzyć Krysi z koleżanką zza miedzy Moniką Sawczuk KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów. Tym razem po wyrównanej walce zwyciężyła przez Ippon Skoczowianka. Srebro jest jednak ogromnym sukcesem, wynik ten pokazuje że szkolenie w Janosiku przebiega prawidłowo. W tym roku mamy już przecież tytuł Mistrza Polski Seniorów Patryka Wawrzyczka.

Przed Krystyną Olbrich otworzyła się możliwość startów na arenach międzynarodowych. Ma szansę na reprezentowanie i zwycięstwa w najważniejszych turniejach świata realizując najlepsze szkolenie jakie zapewnia zawodniczce klub PTS Janosik Bielsko-Biała.

To dla nas duża radość, szkoda tylko że ze względu na brak możliwości nauki w szkole sportowej w Bielsku-Białej bo takowej nie mamy a co się z tym wiąże brak możliwości robienia porannych treningów, kolejna zdolna zawodniczka z Bielska-Białej, już druga z naszego klubu w tym sezonie ... odchodzi do Czarnych Bytom.

Facebook
InstagramYouTube

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

Wskazówki dojazdu