MAMA TATA I TA

Twoje dziecko jest za małe, aby samodzielnie ćwiczyć lub wstydliwe i nie chce bez ciebie nic robić?

Mamy propozycję jak to zmienić. Głównym założeniem jest zbliżyć rodzica i dziecko do siebie oraz zachęcić do wspólnej aktywności ruchowej. Zaczynamy zajęcia dla rodziców, którzy chcą poćwiczyć razem ze swoimi milusińskimi.

 

Nasza sala cała jest wyłożona miękkimi i bezpiecznymi materacami, które ochronią nawet najmłodsze pociechy  przed bolesnymi upadkami i nabiciem guza.

Treningi będą urozmaicone z elementami judo i dopasowane do wieku i umiejętności ćwiczących. Jest to bardzo dobre wprowadzenie, aby wyrobić dobre nawyki ruchowe, które są niezbędne w każdej dyscyplinie sportowej. Proponujemy ćwiczenia rozciągające, rozwijające motorykę i równowagę, korektę wad postawy oraz naukę właściwych wzorców ruchowych i postaw ciała.

 

Przede wszystkim  będzie to dobra zabawa  dzieci jak i rodziców. NIE MA SIĘ CO ZASTANAWIAĆ , CZEKAMY NA WAS W KAŻDĄ NIEDZIELĘ W JANOSIKU.

PIERWSZE ZAJĘCIA 20.09.2015

Cennik:  

Pierwsze zajęcia  :  30 zł

Karnet na 10 zajęć :  270 zł   ( do wykorzystania w ciągu 14 tygodni )

Karnet rodzinny na 10 zajęć :  440 zł   ( do wykorzystania w ciągu 18 tygodni )

Zajęcia jednorazowe : 40 zł

 

Obowiązuje wcześniejsze zapisywanie się na zajęcia i ustalanie terminu (  telefonicznie 600276614 lub mail: rw@ptsjanosik.pl )

Obowiązuje wcześniejsze zgłaszanie nieobecności na zajęciach  ( telefonicznie 600276614 )

Lekcje w karnetach nie wykorzystane w ciągu nie przepadają , przechodzą na kolejne tygodnie należy jednak zmieścić się w czasie 14 lub 18 tygodni.