OD JANOSIKA DO OLIMPIJCZYKA

PTS Janosik to nie tylko sporty walki. Klub prowadzi właśnie nabór na programu „Od Janosika do Olimpijczyka”, w ramach którego prowadzone będą zajęcia treningowe sportów zimowych. Uczestnikami będą uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Projekt rozpocznie się jeszcze w lutym i będzie trwał do końca marca. Jego celem jest upowszechnianie zdrowego trybu życia oraz aktywności ruchowej wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.  Co ciekawe, uczestnicy nie skupią się na jednej dyscyplinie sportu, a będą próbowali swoich sił w różnych konkurencjach zimowych. Dzięki temu zajęcia będą urozmaicone, a dzieci będą mogły spróbować swoich sił także w dyscyplinach, z którymi się jeszcze nie zetknęły.

Nie trudno będzie nas zauważyć dzięki pięknym kamizelkom wyprodukowanym przez naszego Głównego Sponsora firmę poligraficzno reklamową QUEST https://www.grupaquest.pl/

Każdy z uczestników weźmie udział w cyku zajęć obejmujących: jazdę na łyżwach, jazdę na nartach oraz biegi narciarskie. 

Treningi na lodzie odbywały się będą na sztucznym lodowisku w Bielsku-Białej, zaś zajęcia na śniegu w jednym z beskidzkich ośrodków narciarskich  w zależności od warunków pogodowych ( planowane Wisła Cienków ). Wszystko poprzedzone zostanie zaprawą w obiektach  Centrum Rekreacyjno Sportowego G40 przy ul. Grażyńskiego 40C w Bielsku-Białej gdzie odbywają się treningi PTS Janosik Uczestnikom, którzy nie posiadają własnego sprzętu organizator zapewnia wynajęcie wyposażenia.

W projekcie udział wziąć mogą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów - zarówno dziewczęta jak i chłopcy,  łącznie prawie 90 osób podzielonych na 11 grup.

Zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach bo MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY

 

PTS JANOSIK