Pływacy

Jesteś tutaj: Strona główna > Pływacy

Pływanie | Plan Indywidualny

Trener koordynator: Sławomir Formas

Chmielniak Michał (rocznik 2005)

Mecner Jakub (rocznik 2005)

Grzybek Zofia (rocznik 2005)

Anna M. (rocznik 2005)

Pretendenci:

Tomiak Franciszek (rocznik 2005)

Żelasko Kacper (rocznik 2005)


Poniedziałek (godzina 18:15 - 19:15) - Grupa Niebieska | Doskonalenie Pływania

Zajęcia prowadzi Adam Krasucki

Bojański Adrian (rocznik 2010)

Garbień Filip (rocznik 2009)

Garbień Jakub (rocznik 2008)

Jodźko-Węgrzyn Maksymilian (rocznik 2007)

Kubica Dominik (rocznik 2005)

Paradiso Marco (rocznik 2010)

Potempa Karolina (rocznik 2009)

Sobuń Emilia (rocznik 2010)

Węglarz Gabriela (rocznik 2008)


Poniedziałek (godzina 19:20 - 20:20) - Grupa Zielona | Doskonalenie Pływania

Zajęcia prowadzi Adam Krasucki

Dziedzic Tadeusz (rocznik 2010)

Dzierżawa Wojciech (rocznik 2005)

Dzierżawa Grzegorz (rocznik 2008)

Gerula Marek (rocznik 2010)

Kapała Krystian (rocznik 2009)

Kocjan Juliusz (rocznik 2010)

Nadolna Gabriela (rocznik 2011)

Pancerz Aleksandra (rocznik 2010)

Sobuń Emilia (rocznik 2010)

Woźniak Kamila (rocznik 2012)


Piątek (godzina 16:50 - 17:50) - Grupa Czerwona | Doskonalenie Pływania Sportowego

Zajęcia prowadzi Piotr Szumlewicz, Natalia Działkowska

Garbień Anna (rocznik 2004)

Garbień Jakub (rocznik 2008)

Moś Marika (rocznik 2008)

Kubica Dominik (rocznik 2005)

Matuszewski Wojciech (rocznik 2005)

Mecnar Kuba

Sobuń Emilia (rocznik 2010)

Szostak Alex (rocznik 2007)

Tomiak Franciszek (rocznik 2005)

Żelasko Kacper (rocznik 2005)


Piątek (godzina 18:00 - 19:00) - Grupa Żółta | Doskonalenie Pływania

Zajęcia prowadzi Adam Krasucki

Cypcer Franek (rocznik 2010)

Drąg Wojciech (rocznik 2009)

Dzierżawa Wojciech (rocznik 2005)

Garus Filip (rocznik 2009)

Gomola Kamil (rocznik 2011)

Kapała Krystian (rocznik 2009)

Knyps Amadeusz (rocznik 2008)

Kocjan Juliusz (rocznik 2010)

Ligęska Leon (rocznik 2009)

Paciorek Emilia (rocznik 2010)

Sobuń Emilia (rocznik 2010)

Swędzioł Filip (rocznik 2009)

Szydłowska Wiktoria (rocznik 2011)

Węglarz Gabriela (rocznik 2008)


Piątek (godzina 19:05 - 20:05) - Grupa Pomarańczowa | Nauka Pływania

Zajęcia prowadzi Adam Krasucki

Dudkiewicz Nikodem (rocznik 2012)

Gacek Alan (rocznik 2012)

Kłaptocz Borys (rocznik 2010)

Kubica Jagoda (rocznik 2013)

Nadolny Mikołaj (rocznik 2014)

Obracaj Jakub (rocznik 2011)

Potempa Małgorzata (rocznik 2013)

Szymanek Weronika (rocznik 2011)

Walczak Igor (rocznik 2012)

Wierciński Oskar (rocznik 2014)

Woźniak Kamila (rocznik 2012)

Woźniak Stanisław (rocznik 2013)

Janosikowa Infolinia: +48 600 276 614

Recepcja: +48 600 276 694

< Wróć