TURNIEJ JUDO W BIELSKU-BIAŁEJ

Już po raz siódmy nasz klub organizuje turniej judo dla dzieci i młodzieży pod nazwą Pokonujemy Granice.

VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "POKONUJEMY GRANICE"

13.01.2018 TURNIEJ JUDO  14.01.2018 CAMP-RANDORI

HALA WIDOWISKOWO SPORTOWA POD DĘBOWCEM BIELSKO-BIAŁA UL.KARBOWA 26

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK w dniach 13-14 Styczeń 2016 roku organizuje Międzynarodowy Turniej Judo Dla Dzieci i Młodzieży Pokonujemy Granice” oraz Camp-Randori, który odbędzie się w Bielsku-Białej na hali widowiskowo -sportowej „Pod Dębowcem”. Turniej odbędzie się w dniu 13 stycznia 2018 a następnego dnia młodzi zawodnicy spotkają się ponownie na macie gdzie wezmą udział we wspólnym RANDORI, które poprowadzi doskonały szkoleniowiec Piotr Sadowski trener 1 klasy w Judo, absolwent AWF, trener kadry narodowej seniorów.

Po raz kolejny będzie nam bardzo miło gościć judoków, trenerów, działaczy, rodziny zawodników i kibiców.Od kiedy turniej na stałe zadomowił się „Pod Dębowcem” w każdej edycji bierze udział ponad 700 zawodników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Węgier i Cypru.Gośćmi specjalnymi byli wybitni Judocy tacy jak Paweł Nastula i Krzysztof Kurczyna. Przewidujemy, iż łącznie przez 2 dni imprezy przez halę przewinie się ok.3000 osób. Podczas rywalizacji prowadzona była kwesta na rzecz 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pokonujemy Granice to coś więcej niż turniej, to idea i filozofia, której celem jest pokazanie, że mimo wielu przeciwności losu i różnych barier, stawianych nam przez życie nie można się poddawać i trzeba do końca walczyć o swoje marzenia i najwyższe laury. Przyjazd na zawody zapowiedziało ponad 800 młodych judoków z ponad 60 klubów.
W tym roku, podobnie jak w poprzednim zadbamy o atrakcje towarzyszące takie jak:

  • wesołe miasteczko
  • strefa nagród specjalnych dla każdego uczestnika
  • animacje
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia sprawnościowe

Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek a przez dwa dni imprezy działać będzie specjalna część cateringowa.


    Patronat Honorowy nad turniejem objęło Ministerstwo Sportu, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Judo oraz Prezydent Miasta Bielska-Białej.
 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w sobotę 13 stycznia podczas prawdziwego

święta JUDO, święta CAŁEJ RODZINY.


PTS Janosik Bielsko-Biała