ZACZYNAMY OBÓZ ZIMOWY - PROGRAM

Spotykamy się w dniu 21.01.2017 Sobota godz 12.00 sala 3.1 Hotel Gołębiewski 

Zakończenie w tym samym miejscu za tydzień 28.01.2017 godz.12.00

 

Program pobytu:

21.01.2017-dzień pierwszy sobota dojazd własny do Hotelu Gołębiewski Wisła

  • 12:00-zakwaterowanie
  • 12:30-zebranie organizacyjne, podział na grupy i rozpakowywanie w pokojach hotelowych
  • 14:00-obiad
  • 14:30-15:15-cisza poobiednia
  • 15:15-15:45- czas się rozruszać SALA SPORTOWA
  • 16:00-18:00 VIDEO CLIP MAKING OF – naucz się śpiewać, grać, tańczyć i zostań gwiazdą teledysku
  • 19:00-kolacja
  • 19:30-21:00- wyjście do miasta, obejrzenie stoku
  • 21:30-toaleta wieczorna
  • 22:00-cisza nocna

 

22.01.2017-dzień drugi niedziela

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:00-pobudka i gimnastyka poranna
  • 8:45-śniadanie
  • 9:30-11:30 VIDEO CLIP MAKING OF – naucz się śpiewać, grać, tańczyć i zostań gwiazdą teledysku
  • 12:00-13:30 basen rekreacja
  • 14:00-obiad
  • 14:30-15:30-cisza poobiednia
  • 15:30-17:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala – grupa nie jeżdżąca
  • 16:00-18:00- Od Janosika do Olimpijczyka – narty, deska
  • 19:00 -kolacja
  • 19:30- bajkowy wieczór seans filmowy lub inne zajęcia integracyjne w hotelu
  • 21:45-toaleta wieczorna
  • 22:00-cisza nocna

 

23.01.2017-dzień trzeci poniedziałek

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:00-pobudka i gimnastyka poranna
  • 8:45-śniadanie
  • 9:30-10:45 basen-akademia małego pływaka
  • 11:00-12:30-angielski na wesoło
  • 13:30-obiad
  • 14:30-15:30-cisza poobiednia
  • 15:30-17:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala – grupa nie jeżdżąca
  • 16:00-18:00- Od Janosika do Olimpijczyka – narty, deska
  • 19:00-kolacja
  • 19:30- 20:30 basen grupa sportowa i rekreacyjna
  • 21:45-toaleta wieczorna
  • 22:00-cisza nocna

 

24.01.2017-dzień czwarty wtorek

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:00-pobudka i gimnastyka poranna
  • 8:45-śniadanie
  • 9:30-10:45 basen- wszyscy uczestnicy
  • 11:00-12:00-zajęcia gastronomiczne-mały szef kuchni
  • 12:30-14:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala
  • 14:30-obiad 15:00-15:30-cisza poobiednia
  • 15:30-17:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala – grupa nie jeżdżąca
  • 16:00-18:00- Od Janosika do Olimpijczyka – narty, deska
  • 19:00-kolacja
  • 19:30- 20:30 basen grupa sportowa i rekreacyjna
  • 21:45-toaleta wieczorna
  • 22:00-cisza nocna

 

25.01.2017-dzień piąty środa

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:00-pobudka i gimnastyka poranna
  • 8:45-śniadanie
  • 9:30-11:30 basen- wszyscy uczestnicy
  • 11:30-12:30- salon gier
  • 12:30-14:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala
  • 14:30-obiad
  • 15:00-15:30-cisza poobiednia
  • 15:30-17:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala – grupa nie jeżdżąca, lub wyjście w teren
  • 16:30-18:30- Od Janosika do Olimpijczyka – narty, deska grupa rekreacyjna
  • 16:30-19:30- Od Janosika do Olimpijczyka – narty trening techniczny z MISTRZEM
  • 19:00-kolacja
  • 20:00-kolacja grupa po treningu z mistrzem
  • 20:00- 21:00 basen- wszyscy uczestnicy
  • 21:45- toaleta wieczorna
  • 22:00- cisza nocna

 

26.01.2017-dzień szósty czwartek

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:00-pobudka i gimnastyka poranna
  • 8:45-śniadanie
  • 9:30-11:30 basen- wszyscy uczestnicy
  • 11:30-12:30- salon gier
  • 12:30-14:30-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala
  • 14:30-obiad
  • 15:00-15:30-cisza poobiednia
  • 15:30-17:00-gimnastyka i trening techniczny judo w grupach / sala – grupa nie jeżdżąca, lub wyjście w teren
  • 17:30-18.30 KENDO - pokazy
  • 16:30-18:30- Od Janosika do Olimpijczyka – narty, deska grupa rekreacyjna
  • 16:30-19:30- Od Janosika do Olimpijczyka – narty trening techniczny z MISTRZEM
  • 19:00-kolacja
  • 20:00-kolacja grupa po treningu z mistrzem
  • 20:00- 21:00 basen- wszyscy uczestnicy
  • 21:45- toaleta wieczorna
  • 22:00- cisza nocna

 

27.01.2017-dzień siódmy piątek

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:30-pobudka i gimnastyka poranna
  • 9:00-śniadanie
  • 10:00 -12:30 wszyscy w góry na narty deski du..loty
  • 13:00-14:30-basen - wszyscy uczestnicy
  • 15:00-obiad
  • 16:00-18:00- VIDEO CLIP MAKING OF – naucz się śpiewać, grać, tańczyć i zostań gwiazdą teledysku
  • 18:00 – 19:00 Magic Show dla wszystkich
  • 19:15-kolacja
  • 20:00- 21:00 basen grupa sportowa i rekreacyjna
  • 21:45-toaleta wieczorna
  • 22:00-cisza nocna

 

28.01.2017-dzień ósmy sobota

  • 6:45 grupa sportowa POBUDKA
  • 7:00-8:30 grupa sportowa PŁYWANIE
  • 8:30-pobudka i gimnastyka poranna
  • 9:00-śniadanie
  • 10:00 – 11.30 – basen l, sauna , siłownia
  • 12:00 DOOOO DOOOMUUUU !!!

 

KIEROWNIK OBOZU Renata Wróbel tel. 600 276 614 

 

Opiekunowie  tel. 694 694 666, 662 319 555