herb

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

Aktualności

Aktualności >

Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu 8-9.06.2024

Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu 8-9.06.2024

🏆Sukcesy na Mistrzostwach Polski w Katowicach!
W miniony weekend w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu, na których nasz klub reprezentował Michał Chmielniak oraz Franciszek Cypcer. Nasi zawodnicy stoczyli imponujące walki a Michał osiągną znaczące sukcesy.
🥇 Mistrz Polski Seniorów
Michał Chmielniak wywalczył tytuł Mistrza Polski Seniorów, udowadniając, że jest jednym z najlepszych w kraju. To niezwykłe osiągnięcie świadczy o jego ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Warto dodać iż jest to pierwszy w historii seniorski medal wychowanka klubu PTS Janosik Bielsko-Biała
🥈 Srebrny Medalista w kategorii U21
Dodatkowo, nasz zawodnik zdobył srebrny medal w kategorii U21, pokazując, że jest również czołowym fighterem w młodszej kategorii wiekowej.
Jesteśmy dumni z naszego zawodnika i jego osiągnięć. To dowód na to, że ciężka praca, pasja i determinacja przynoszą wspaniałe rezultaty.
Dziękujemy za wspaniałą reprezentację naszego klubu i życzymy dalszych sukcesów!
Franciszek Cypcer tym razem poza podium ale wierzymy że wróci silniejszy.