Eliminacje do OOM
W ubiegły weekend, w Bytomiu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które zgromadziły liczne kluby i zawodników walczących o jak najlepsze wyniki 
. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a każdy pojedynek dostarczał wielu sportowych emocji.
Nasz klub zaprezentował się znakomicie, zajmując 1 miejsce w klasyfikacji generalnej spośród 48 klubów
! To ogromny sukces całej drużyny i potwierdzenie świetnego przygotowania zawodników
.
Wyniki indywidualne:
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych walk i osiągniętych rezultatów 
. Każdy start to kolejne doświadczenie i krok do przodu, brawo drużyna
!


