herb

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

Aktualności

Aktualności >

Eliminacje do OOM

Eliminacje do OOM

W ubiegły weekend, w Bytomiu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które zgromadziły liczne kluby i zawodników walczących o jak najlepsze wyniki 🔥🥋. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a każdy pojedynek dostarczał wielu sportowych emocji.
Nasz klub zaprezentował się znakomicie, zajmując 1 miejsce w klasyfikacji generalnej spośród 48 klubów 🏆! To ogromny sukces całej drużyny i potwierdzenie świetnego przygotowania zawodników 👏🏼.
Wyniki indywidualne:
🥇 Miłosz Jakielaszek (-46 kg)
🥇 Wojciech Drąg (-66 kg)
🥇 Bogdan Kravets (-73 kg)
🥈 Emilia Białek (-44 kg)
7️⃣ Lena Paszek (-52 kg)
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych walk i osiągniętych rezultatów 👏🏼🥋. Każdy start to kolejne doświadczenie i krok do przodu, brawo drużyna 💥!