herb

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

Aktualności

Aktualności >

Kolejne starty i kolejne medale

Kolejne starty i kolejne medale

Równolegle do startu w Warszawie na X Hato Judo Cup, część naszej ekipy rywalizowała także na innych turniejach, pokazując bardzo dobrą formę i skuteczność na macie 🔥!
📍 𝑶𝑻𝑾𝑨𝑹𝑻𝑬 𝑴𝑰𝑺𝑻𝑹𝒁𝑶𝑺𝑻𝑾𝑨 𝑩𝒀𝑻𝑶𝑴𝑰𝑨 – 𝒁𝑰𝑼𝑻𝑬𝑲 𝑭𝑼𝑵𝑵𝒀 𝑱𝑼𝑫𝑶 𝑪𝑼𝑷 🇵🇱
Na macie stanęło 430 zawodników z 27 klubów, a nasi reprezentanci ponownie zaznaczyli swoją obecność na podium 👏🏼:
🥇 Jan Ciurysek (MU11 -33 kg)
🥈 Ksawery Steczek (MU11 -30 kg)
📍 𝑺𝑳𝑶𝑾𝑬𝑵𝑰𝑨 – 𝑳𝑱𝑼𝑩𝑳𝑱𝑨𝑵𝑨 – 𝟒𝟎. 𝑷𝑶𝑲𝑨𝑳 𝑩𝑬𝒁̌𝑰𝑮𝑹𝑨𝑫𝑨 🇸🇮
Międzynarodowy turniej z udziałem 661 judoków z 64 klubów i aż 8 krajów. Wysoki poziom i wymagające walki 💥:
🥈 Hanna Pietrzykowska (FU16 -70 kg)
Bardzo dobre występy na różnych matach pokazują, że nasza drużyna potrafi rywalizować skutecznie zarówno w kraju, jak i za granicą 🌍🥋. Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i walkę do samego końca 👏🏼🔥!