Kolejne starty i kolejne medale
Równolegle do startu w Warszawie na X Hato Judo Cup, część naszej ekipy rywalizowała także na innych turniejach, pokazując bardzo dobrą formę i skuteczność na macie
!
Na macie stanęło 430 zawodników z 27 klubów, a nasi reprezentanci ponownie zaznaczyli swoją obecność na podium
:
Międzynarodowy turniej z udziałem 661 judoków z 64 klubów i aż 8 krajów. Wysoki poziom i wymagające walki
:
Bardzo dobre występy na różnych matach pokazują, że nasza drużyna potrafi rywalizować skutecznie zarówno w kraju, jak i za granicą 
. Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i walkę do samego końca 
!


