ogólnopolska olimpiada młodzieży 2026
25-26 kwietnia w Łodzi rozegrano Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – turniej, który co roku gromadzi czołówkę młodych zawodników z całej Polski. Nie zabrakło mocnych walk, sportowych emocji i świetnych pojedynków na macie
.
Nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania, wracając z medalami i kolejnym ważnym doświadczeniem turniejowym
!
Wyniki indywidualne:
Gratulacje dla zawodników za determinację i walkę do końca
! Pracujemy dalej i celujemy w kolejne sukcesy
.











