X HATO judo cup
W miniony weekend (18-19.04.2026) w Warszawie odbył się turniej X Hato Judo Cup z cyklu International Judo League 
. Zawody zgromadziły aż 853 judoków z 66 klubów i 3 krajów, co przełożyło się na bardzo wysoki poziom rywalizacji i mnóstwo sportowych emocji na tatami
!
Nasz klub zaprezentował się znakomicie, zajmując
miejsce w klasyfikacji generalnej 
! To świetny wynik i efekt ciężkiej pracy całej drużyny.
Wyniki indywidualne:
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych walk i osiągniętych rezultatów 
. Każdy start to kolejne cenne doświadczenie i krok do przodu. Brawo drużyna 
!





























