Logo

tel. 600 276 694 | 600 276 614

ZalogujZaloguj się

PTS Janosik Bielsko-Biała > Aktualności > WRÓCIMY SILNIEJSI
2020-03-26
WRÓCIMY SILNIEJSI

WRÓCIMY SILNIEJSI


Janosiki wszystkich sekcji całego klubu, przyjaciele i sympatycy. W związku z decyzją Rządu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20.03.2020 przerwa w działalności klubu potrwa co najmniej do 15 maja 2020. Zdrowie jest najważniejsze i dlatego #zostanciewdomu. Na kanale Janosika publikujemy dla was treningi, jest ich już dziesięć.

Treningi dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowali Renia i Marek Wróbel. Wyłączając techniki JUDO ćwiczenia są do wykonania bez względu na uprawiana dyscyplinę. Ładujcie akumulatory i prosimy was #trenujciewdomu, nie zmarnujcie tego ciężkiego dla nas wszystkich czasu. Po dobrym treningu zadania szkolne na pewno łatwiej będzie się wam rozwiązywać.

https://www.youtube.com/channel/UCW78wUrM6LlgrJMLeFLxQ-Q/videos

"Najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji jest przejście przez nią”

Pojawiło się kilka pytań w sprawie opłacania składki członkowskiej. Opłatę wnosimy zgodnie regulaminem klubu. "...Składka członkowska nie jest opłatą za zajęcia. Opłacanie składek członkowskich jest potwierdzeniem członkostwa i przynależności do klubu..." Jest to kwota na która składają się koszty utrzymania Stowarzyszenia z całego roku i jest dla nas bardzo ważna. Nie zawiedźcie nas w tym trudnym czasie. Nie próżnujemy, aktualnie przygotowujemy w klubie większą druga sale treningową dla wszystkich zawodników z wszystkich sekcji klubu. Planujemy treningi w terenie, gry bohaterów i inne atrakcje. Kiedy to wszystko się skończy i zaczniemy normalnie funkcjonować postaramy się zrekompensować wam wszystkim tą przerwę. Jesteśmy z Wami i wierzymy że Wy jesteście z Nami.

PTS JANOSIK

Facebook
InstagramYouTube

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

Wskazówki dojazdu