herb

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

GRUPA FIGHTING – KICKBOXING, BOKS, MUAY THAI

GRUPA FIGHTING – KICKBOXING, BOKS, MUAY THAI
10 LAT I STARSI

170PLN / MIESIĄC

W grupa fighting nacisk kładzie się na 3 dyscypliny: kickboxing, boks oraz muay thai (boks tajski). To sztuki walki polegające na zadawaniu ciosów: w boksie rękoma, w kickboxingu – także nogami , zaś w boksie tajskim nacisk kładzie się na walkę w klinczu z wykorzystaniem uderzeń łokciami, nogami i kolanami.

Często boks oraz kickboxing uważane są za dyscypliny agresywne, znane z filmów akcji. Trenowanie tych dyscyplin nie ma jednak nic wspólnego z brutalnymi scenami pokazywanymi w telewizji. boks to jeden z najstarszych sportów walki, uprawiany był już w starożytnej Grecji czy Rzymie.

Zajęcia z trenerem są ciekawą formą treningu i spędzania wolnego czasu. Regularny trening poprawia samopoczucie i kondycję fizyczną oraz eliminuje negatywne emocje wzmacniając charakter trenującego. Treningi fightingu są doskonałą okazją do nauki samoobrony. Poznanie technik walki pozwala na skuteczniejszą samoobronę w sytuacjach zagrożenia.

Treningi wpływają na ogólny rozwój, w szczególności jednak pozwalają na wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, nóg i ramion. To także sport, w którym podczas treningu tracimy najwięcej kalorii, nawet 800 kcl.