herb

Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK

OBOZY LETNIE I ZIMOWE

OBOZY LETNIE I ZIMOWE

PTS Janosik organizuje obozy sportowe letnie i zimowe, w których udział wziąć mogą zarówno członkowie klubu, jak i dzieci oraz młodzież z innych klubów oraz osoby
niezrzeszone.

Obozy letnie od kilku lat organizowane są w lipcu w Mikoszewie nad Bałtykiem, w bezpośrednim sąsiedztwie ujścia Wisły do Zatoki Gdańskiej. W ramach obozu organizujemy zajęcia sportowe, wyjścia na plażę oraz wycieczki do Zamku Krzyżackiego w Malborku czy Muzeum Bursztynu w Stegnie. Niezapomnianą atmosferę mają treningi judo organizowane na nadmorskiej plaży.

Naszą bazą w Mikoszewie jest Ośrodek Wypoczynkowy „Basia”. W ośrodku uczestnicy mają do dyspozycji: dwa odkryte baseny, boisko do siatkówki, plac do koszykówki, stoły do tenisa stołowego, dojo salę gimnastyczną z matą, teren do treningów siłowych i akrobatycznych, tor przeszkód. Wokół obiektu rozciągają się tereny, które idealnie nadają się do organizacji biegów, marszobiegów oraz treningów ogólnorozwojowych na otwartym terenie w lesie oraz wale nad Wisłą.

Z kolei w ferie zimowe organizowane są tygodniowe obozy sportowe w na Polanie Zgorzelisko (Małe Ciche) u podnóża Tatr. Oprócz treningów sportów walki i pływackich podczas wyjazdów prowadzone są zajęcia narciarskie. Naszą bazą jest Hotel Tatry, w którym mamy do dyspozycji m.in.: salę do aktywności fizycznej, siłownię, salę do gier i zabaw, grill zewnętrzny z wiatą, kawiarnię oraz bilard, lotki, piłkarzyki czy , stoły do tenisa.